Петро Порошенко – президент, Юрій Бойко – прем’єр-міністр, Віктор Медведчук – голова Верховної Ради. Шеф-редактор видання "Лівий Берег" Соня Кошкіна розповідає про укладення між Банковою та Кремлем таємної домовленості

Вона передбачає, що проросійські сили допоможуть Петру Порошенку залишитися на посаді Президента. Натомість самі візьмуть реванш за результатами парламентських виборів. 

Першим технічним кроком до реалізації плану, стверджує Кошкіна, стало рішення Опозиційного блоку та партії «За життя» про висунення спільного кандидата в Президенти.

«Суть домовленостей: союз Бойка-Льовочкіна та Рабіновича-Медведчука забезпечує об’єднання умовних «біло-блакитних», консолідацію їхнього електорату та, як наслідок – проходження Бойка до другого туру. Де його зустрічає «головний борець проти проросійського реваншу» Петро Порошенко. Після чого – до парламентських – вони спільно створюють широку коаліцію. Бойко отримує прем’єрську посаду, Медведчук – спікерську. І так керують країною», – йдеться у статті Соні Кошкіної.

Головна умова підтримки цієї комбінації Кремлем, за інформацією видання– «врегулювання» конфлікту на Донбасі на російських умовах. 

Окуповані нині території отримують широку автономію та можливість блокувати подальшу інтеграцію України до ЄС та НАТО.

«Головний можливий посил для виборців як «біло-блакитних», так і Порошенка – країна отримує мир на Донбасі. Щоправда, по факту – на умовах Путіна, який з першого дня агресії планував повернути окуповані території на правах широкої автономії. Перекресливши будь-які спроби інтеграції України на західному напрямку, – пише Кошкіна.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

За даними журналістки, план схвалено особисто Путіним. Він покроково прописаний і готовий до втілення.

Додамо, не так давно журналістка говорила про те, що пріоритетне завдання Медведчука – зайти в Раду і отримати «золоту акцію».

На думку Кошкіної, Медведчук «повернувся в фокус суспільної уваги, тому що сам хоче повернутися в публічну політику».

«За відомостями моїх джерел, він буде намагатися зайти в Раду за списками партії Рабіновича, а його пріоритетне завдання – спікерство», – вважає шеф-редактор.