У суботу, 3 грудня, російські окупанти провели наступальні операції поблизу Авдіївки.

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни.

Зокрема, аналітики ISW інформують, що російські війська просунулися на захід від залізниці на північ від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки).

Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 2 грудня, показують, що російські війська просунулися на південний захід від Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки).

Защначимо, що російські військові блогери стверджували 2 і 3 грудня, що солдати російської армії просунулися на південь і південний схід від Степового, а деякі з них стверджували, що російські війська просунулися на 300 метрів поблизу населеного пункту.

Також вони наголошували, що російські війська просунулися на південь від Новокалинового (13 км на північний схід від Авдіївки) і на захід від Красногорівки (5 км на північний захід від Авдіївки) на північному фланзі Авдіївки, а також на південному фланзі в районі Первомайського та Північного (6 км на захід від Авдіївки).

3 грудня російські джерела стверджували, що російські сили також атакували на північному фланзі з боку Кам’янки (5 км на північний схід від Авдіївки) і на південному фланзі поблизу промислової зони на південний захід від Авдіївки.

Глава Авдіївської військової адміністрації Віталій Барабаш також повідомив, що під час третьої хвилі штурму Авдіївки російські війська відкрили два додаткових напрямки наступу на промзону на південний схід від Авдіївки та зі Спартака (4 км на південь від Авдіївки), щоб відволікати українські сили.