Український плацдарм поблизу Кринок на Херсонщині знову вдалося розширити. Армія РФ послала туди підсилення, але в результаті боїв їм не лише не вдалося досягнути бажаного результату, але й ЗСУ розширили свою зону контролю.

Про це розповіли ЗМІ за повідомленням пов’язаних із офіцерами окупаційного угруповання «Днепр» ЗС РФ.

«Ситуація в районі Кринок для нас тільки погіршується. Усі спроби вибити супротивника з довколишніх лісопосадок і самого населеного пункту (…) не увінчалися успіхом… Зона контролю супротивника збільшилася», — повідомили російські окупанти.

Вони запевняють, що командувач даного напрямку генерал Теплинський не в змозі побудувати ефективне управління. Солдати бунтують, відмовляючись виконувати небезпечні накази командирів.

За даними каналу, на цій ділянці фронту у підрозділів ЗС РФ немає узгодженості у діях. Дружній вогонь, і навіть підриви на своїх мінах — звична буденність. Посилює становище низька якість артилерії та систем РЕБ.

«Він (Теплинський) не залишає спроб зачистити плацдарм, кидаючи в безглузді (…) штурми вже й так пошарпані підрозділи… Мотострілки з 70-ї дивізії неодноразово прямо чи потай відмовлялися виконувати накази», — написали ЗМІ.

Там запевняють, що командування має намір перекинути на цей напрямок додаткові сили.

Також, за даними ресурсу, у коридорах штабу угруповання «Днепр» вже почали говорити про швидку відставку Теплинського з посади командира Херсонського напрямку.

«За понад місяць його (Теплинського) командування, плацдарми ЗСУ на лівому березі Дніпра досі не ліквідовані й навіть збільшуються, а, маючи потужне угруповання, він досі не може скинути в Дніпро 2,5 роти супротивника», — йдеться в повідомлені.

Раніше окупаційні війська підтвердили, що під Кринками командири ЗС РФ женуть солдатів на свої мінні поля, карти приховують.