Церемонія прощання з 49-річним Айрат Хайруллін почалася об 11 годині в Татарській державної філармонії імені Габдулли Тукая. Всі дзеркала в будинку були завішані білою тканиною, а на електронних панелях в холі транслювалося показ слайдів із фотографій із загиблим.

Попрощатися з державним діячем прийшла велика кількість людей. Серед відвідувачів були близькі, друзі та колеги депутата.

Глава республіки Рустам Мінніханов, який почав сьогодні щотижневу нараду з хвилини мовчання, також відвідав траурний захід. Разом з ним прибув і голова республіканського парламенту Фарід Мухаметшин. Попрощатися з Хайруллін приїхав також мер Казані Ільсур Метшин. Мультимільйонера поховали на кладовищі казанського селища Мирний, поруч з могилою його матері.

Нагадаємо, що авіакатастрофа сталася 7 лютого. З невідомих причин повітряне судно, на якому летів Хайруллін, здійснив жорстку посадку біля міста Лаишево. Вертоліт розбився при ударі об лід Куйбишевського водосховища. На борту також перебував помічник депутата, який разом з пілотом був доставлений в лікарню у важкому стані.