Проти спікера парламенту Дмитра Разумкова готується скоординована медійна атака з боку екс-президента України Петра Порошенка і мера Києва Віталія Кличка.

Про це пише телеграм-канал Klymenko Time.

Далі прямим текстом:

Кілька днів тому ми писали про те, що з офісу Порошенко на підконтрольні йому ресурси надійшла завдання працювати по негативу на спікера Разумкова.

“За нашою інформацією від читачів, близьких до “прозорого офісу” Порошенка, його ломи і підконтрольні ЗМІ зараз отримують завдання бити по Разумкову.

Рівно так само, як зараз (і останні майже два роки) б’ють по Зеленському. Наказ – приділяти більше уваги заявами і видавлювати в “проросійськість”.

Це нас трохи здивувало, але джерело не викликало запитань. Сьогодні від інших джерел, що заслуговують на довіру, ми отримали інформацію про активізацію контактів людей Порошенко і Кличко, що відповідають за комунікації і роботу з медіа.

Це цікаве доповнення і обидві новини бачаться нам частиною єдиного цілого. Можемо змоделювати сценарій.

Тут варто нагадати вчорашню кампанію Кличко, замовлену їм в Telegram. Про нібито високий рівень довіри до нього серед українців. №2 у рейтингу довіри одразу після президента Зеленського. Не сумніваємося, що далі ми будемо слухати новини про рейтинги, в яких Кличко вже наздоганяє або навіть обходить Зеленського.

Як ми вже говорили, Кличко почав свою виборчу кампанію. Тактичний союз з ним Офісу президента ще дорого обійдеться команді Зеленського в стратегічній перспективі. Але мова не про це. А про те, що “шестерні закрутилися”. Адже якщо є старт кампанії, значить є і штаб. І є закрита соціологія. А коли є все це – є розуміння нинішніх і потенційних конкурентів.

Наш висновок – у Кличка розглядають Разумкова як потенційного конкурента на виборах-2024. Або на дострокових виборах, таку ймовірність в нашій країні ніколи відкидати не варто. Разумков зараз і правда в статусі такого собі ймовірного “джокера” і “правонаступника” рейтингу президента Зеленського. Якщо його популярність впаде або якщо він не буде балотуватися.

І якщо інформація вірна – Кличко вже заручився медійною підтримкою Порошенко в цій темі і готовий превентивно бити по спікеру. Зрештою, після майдану, “віденської змови”, п’яти років спільної роботи у владі такий союз – це не щось неймовірне.

Що у відповідь за медійну і не тільки підтримку на наступних виборах міг би запросити Порошенко? Президент Кличко і прем’єр Порошенко, як вам такий розклад за підсумками виборів? Цій парочці він, б’ємося об заклад, буде точно до вподоби. Думаємо, его Порошенко стерпить таке “зниження”. Змирився ж він з тим, що повернувся в крісло депутата після президентства.

На цьому шляху, звичайно, його може чекати багато складнощів, одна з яких – проходження кандидатури через парламент. Але якою буде конфігурація Ради навіть через рік – ніхто вам не скаже. А якщо цей сценарій і не робочий – тіньове управління країною його теж влаштує. Друг і бізнес-партнер Порошенко, Влад Плахотнюк, саме в статусі тіньового господаря тривалий час був в Молдові.

Зрештою, для Порошенко головне ж – навіть не влада. А гроші.