У бункері Путіна стався невеликий військовий переворот. Генерали армії окупантів згуртувалися, прийшли до Путіна і поставили вимогу щодо припинення наїздів на міністра оборони Шойгу і начальника Генштабу Герасимова з боку Кадирова і Пригожина. Військовим вдалося перемогти і тепер вони працюють проти Пригожина. Про це розповів російський політолог, публіцист Андрій Піонтковський для Апостроф TV.

От Путін ще з літа, або навіть весни минулого року, доводить суспільству, що винні генерали. Він же спустив з повідця – Пригожина і Кадирова, які неймовірно ображали Герасимова і Шойгу. Вони вимагали їх розжалувати, відправити рядовими босоніж на фронт викуповувати провину… Все йшло до того, що Путін вчинить з Герасимовим так само, як Сталін вчинив з генералом Павловим. Вся ця генеральська тусовка досить згуртована, і ось вони прийшли і поставили Путіну вимогу припинити цю кампанію і повернути Герасимова, – зазначив Піонтковський.

Також він додав, що генералам вдалося переконати Путіна в тому, що у Пригожина великі політичні амбіції, оскільки він особисто звертався до президента України Володимира Зеленського з ініціативою про, мовляв, перемовини. Можливо, Путіну надали навіть якісь документи.

“В цілому у Пригожина вже дах поїхав, і він позиціонував себе як майбутнього політичного керівника. І ось Герасимов і Шойгу досягли своєї мети, а з Пригожиним вони зараз розправляються по-чорному”, – підкреслив Андрій Піонтковський.