З новообраним президентом Володимиром Зеленським на зустрічі у Верховній Раді були присутні його бізнес-партнер Сергій Шефір, юрист Андрій Богдан і медійник Кирило Тимошенко.

Шефір сидів по праву руку від Зеленського, Богдан – по ліву, поруч з Богданом – Тимошенко.

Раніше ця ж трійця представляла штаб Зеленського на переговорах про дебатах на стадіоні НСК "Олімпійський".

Про Сергія Шефіра відомо, що йому 54 роки. Він є земляком і бізнес-партнером Володимира Зеленського, дружить з ним з 1995 року. Вони разом заснували "Студію "Квартал 95 ". Цікаво, що згідно з фінансовим звітом штабу Зеленського, Шефір вклав в передвиборну компанію новообраного президента 3 мільйони гривень.

Судячи з витоків в ЗМІ, Шефір відповідав у  штабі Зеленського за фінасновие питання і взагалі вважався дуже впливовою людиною.

Адвокат Андрій Богдан працює в штабі Зеленського з осені минулого року.

З чуток, Богдан також може претендувати на посаду глави Адміністрації президента (що він сам не підтверджує, але каже, що готовий попрацювати там, де його попросить президент Зеленський).

30-річний Кирило Тимошенко є керівником продюсерського компанії GoodMedia, яка займається всім медійним супроводом кампанії Зеленського.

Сам Тимошенко в 2015 році балотувався до Київради за списками партії УКРОП, його батько Владлен Тимошенко – глава депутат облради в Дніпропетровській області.