Збройні сили України просунулись вперед внаслідок наступальних операцій на заході Запорізької області. Натомість у росіян підтверджених успіхів на цьому напрямку аналітики не виявили.

Як йдеться у звіті Інституту вивчення війни, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що українські війська продовжують наступальні операції на Мелітопольському напрямку. Натомість військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що за останні кілька днів українські війська досягли невизначеного успіху на захід від Роботиного в напрямку Копані (5 км на північний захід від Роботиного).

Російські військові блогери стверджують, що українські сили за підтримки важкої техніки та бронетехніки безуспішно атакували на захід від Роботиного та поблизу Новопрокопівки (на південь від Роботиного). Один із таких блогерів стверджує, що російські сили відбили українську бронетанкову атаку поблизу Вербового (9 км на схід від Роботиного).

Міноборони РФ стверджує, що російські сили також відбили українську атаку поблизу Новопокровки (9 км на північний схід від Роботиного).

Натомість окупанти продовжили наземні атаки на заході Запорізької області 28 листопада, але не здійснили жодних підтверджених просувань.

«Російські війська продовжили наземні атаки на заході Запорізької області 28 листопада, але не здійснили жодних підтверджених просувань», – зазначають аналітики.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Роботиного та Новопрокопівки.

Російський військовий блогер стверджував, що обидві сторони мають труднощі із повітряною розвідкою через погіршення погодних умов.

Нагадаємо, що українські військові завдали удару по ворогах у тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області. Про це повідомив мер захопленого Мелітополя Іван Федоров у Тelegram 28 листопада.

«Палкі вітання» від ЗСУ приймали окупанти в прифронтовому Токмаку. За повідомленнями місцевих, прилетіло в будівлю в центрі міста, яку окупанти давно використовували в своїх цілях», — написав він.