“Бавовна” чи не щодня лунає у тимчасово окупованому Мелітополі.

Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. Він зазначив, що цей тиждень для росіян був пекельним.

Федоров повідомив, що внаслідок нещодавньої “бавовни” сотні окупантів більше ніколи не зможуть повернутись з Мелітополя, хіба що в чорних пакетах.

Нещодавно стало відомо, що так звана окупаційна влада Мелітополя планує зробити місто обласним центром тимчасово окупованої Запорізької області.

«Те, що окупанти визнали Мелітополь центром окупованої Запорізької області, означає, що росіяни визнали свою капітуляцію щодо Запоріжжя», – пояснив Федоров.

Він додав, що лише 3 тижні тому окупанти казали, що мають значні успіхи на фронті, але тепер стало ясно, що вони ніколи не захоплять Запоріжжя.

Зазначимо, в окупованому Мелітополі Запорізької області у російських окупантів сильна паніка. Увечері 5 вересня там пролунали дві потужні “бавовни”. Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

Українські військові точно влучили у військові об’єкти окупантів, які розташовані на півночі міста.

“Не там покурили окупанти і досить влучно вони не там покурили. Сьогодні для них продовжуються пекельні вихідні, як і весь минулий тиждень був пекельним. Сотні окупантів з Мелітополя не зможуть повернутися ніколи, а лише повернуться у чорних пакетах”, – сказав Іван Федоров.