Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Софія Федина та її подруга Маруся Звіробій погрожували президенту України Володимиру Зеленському.

Відео вони опублікували в Facebook.

Звіробій назвала Зеленського “гопником”, який вважає себе безсмертним, після чого стала ображати його матом. Також вона заявила, що нібито обговорюють, повісити або застрелити Зеленського.

“Тобі бажають, щоб ти здох. Ти приносиш така шкода цій країні, що всі бажають, щоб ти здох, і просто обговорюють, яким способом: або тебе повісити краще, або застрелити. Граната вибухне десь… Вони (учасники війни) тебе підірвуть, я тобі обіцяю, тебе хтось підірве… Тебе треба мочити в сортирі… Я з тобою ще поговорю особисто”, – сказала Звіробій.

Федина ж в свою чергу натякнула на те, що Зеленський може загинути від обстрілу під час візиту на Донбас.

“Ми з Марусею йшли і говорили, що товариш президент, таке враження, думає, що він безсмертний… Там випадково може вибухнути граната, там обстріли бувають випадково. Найкрасивіше, щоб це все сталося під час московських обстрілів, коли хтось знову в білій сорочці припре на передову”, – говорить у відео Федина.

Крім того, у відео вони різко висловлювалися про жителів тимчасово окуповних територій Донбасу.

Звісно, що такий скандал не міг не отримати продовження!

Зокрема, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський пропонує судити і позбавляти інших нардепів недоторканності за погрози президенту Володимиру Зеленському. Про це Дубінський написав у своєму Telegram-каналі.

“Пропоную відкрити кримінальну справу, зняти недоторканність через зал і відправити в суд”, – написав Дубінський.

Також багато журналістів нарахували порушення безліч статей Кримінального кодексу, знайшли загрози життю президента. А в Офісі президента обіцяли дати свою відповідь по відео в найближчим часом, – зараз в Генеральній прокуратурі проводять його аналіз.

Однак найбільш гостро відреагувати користувачі мережі. Нардепка нарвалася на тону критики за свої слова.

 

“Чи це не загроза життю президента? На вигляд тверезі, але відповідати за таке потрібно буде…”, – висказався Валентин Бабчинський, “Федина шизофренічка її треба під суд свиню, і позбавити депутатства”, “Це відверта загроза та замах на життя. Спочатку на експертизу а потім ізолювати від суспільства. Гидко слухати і дивитись”, – підкреслила Людмила Кравець, “А що це було? Пряма загроза Президенту? Вони під Коксом? ДЕ Баканов?? ЦЕ ЖАХІТТЯ!! І одна з них це депутати ВР ?! ЦЕЖ КОШМАР?”, – пишуть рознівані коментатори.


Що цікаво, Федина і Звіробій очевидно не дивилися повної версії відео поїздки президента в Золоте, інакше у них б не було підстав для подібних заяв.

Адже Зеленський на своєму Facebook опублікував повний відеозвіт таємного перебування на Донбасі.

Відео опубліковане під назвою “За крок до миру”, а основний акцент у ролику зроблений на бажанні миру та розведення військ – це неодноразово лунає з уст місцевих протягом усього відео.

Про розведення військ на відео з уст Зеленського до місцевих жителів: “Ми приїхали спеціально, щоб подивитися чи люди хочуть розведення військ, а то нам там акції влаштовують, кажуть, що вони вас захищають від нас”.

У відео також, показана повна версія нашумілої розмови президента з добровольцями, які є противниками розведення військ, а наприкінці з’являється текст, про те, що “МВС вивезли із Золотого незаконну зброю, яка перебувала в розпорядженні учасників акції проти розведення військ”, що згодом підтвердили в МВС.