Один з найбільш рейтингових потенційних кандидатів в президенти України Анатолій Гриценко назвав імена і прізвища тих політтехнологів, які, на його думку, генерують проти нього фейки, що з'являються в інформаційному просторі.

"Кілька таких талановитих мерзотників. Я їх знаю по прізвищах. Казбек Бектурсунов – це один. Володимир Горковенко – це другий", – заявив Гриценко в ефірі волинського 12 каналу.

"Ось вони сидять і генерують всю цю брехню. Наприклад, останнє, що було, це що нібито я літав в Кремль вітати Путіна з днем ​​народження. Ось така історія. А до цього ще якась дурість. Розумієте? Реагувати на це нормальний людина просто не може і не хоче "- додав політик.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

При цьому ведучий 12 каналу розповів Гриценко, що з якогось рекламного агентства на їх канал приносили заказуху проти Гриценка і просили розмістити за гроші.

Гриценко в свою чергу зазначив, що так відбувається по всій Україні, але частина редакцій відмовляється від таких розміщень і від грошей за них.

"У всіх регіонах відсотків 30-40 редакцій не ставлять, незважаючи на те, що платять великі гроші", – зазначив політик.

Окрім того Анатолій Гриценко виступив за відставку начальника Генерального штабу Віктора Муженко через Надзвичайну подію з військовими складами під Ічнею в Чернігівській області.

За словами екс-міністра, Муженко як старший військовий начальник повинен відповісти за інцидент.

"Втрати сягають мільярдів гривень і підривають бойовий дух", – підкреслив Гриценко, оцінюючи інцидент.

Також, за його словами, відповідальність за інцидент повинен понести вже екс-міністр оборони і голова СБУ.

"Якщо події в Ічні Чернігівської області є диверсією, відповідати повинна Служба безпеки України, яка повинна була займатися контррозвідкою", – заявив Гриценко.

Нагадаємо, за словами Анатолія Гриценка, вже за два тижні їхня політична сила оголосить фінальний план дій в сфері української економіки.

«Всі розуміють, що ключові проблеми, які торкаються кожної людини, починаючи від дитячого садка, школи, освітлення, чистої річки, пенсії, підтримки слабких, мають одну відповідь – економіка через економію. Цей напрям для нас ключовий. Вибори – це лише інструмент. Вони пройдуть. Робота будем потім. Але саме після виборів ми бачимо 90% роботи нашої команди», – сказав Анатолій Гриценко.