СБУ взяла участь у багатоетапних міжвідомчих спеціальних тренуваннях з протидії нелегальній міграції. Навчання було проведене на території  Житомирської області поблизу державного кордону з Республікою Білорусь.

Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

За легендою навчань, декілька груп іноземців намагалися незаконно перетнути держкордон. У ході тренувань правоохоронці нейтралізували спроби нелегального переміщення «мігрантів» на територію України. Крім того, проведено фільтраційні заходи серед затриманих «зловмисників» для виявлення ймовірних терористів, – про це зазначено у повідомленні.

Для виявлення і фіксації відповідних «правопорушень» учасники навчальної операції задіяли новітні технічні засоби, у тому числі безпілотні літальні апарати.

У спеціальних навчаннях брали участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаймо, що  вранці 8 листопада поблизу білорусько-польського кордону помітили величезну групу біженців. Вони несли зі собою великі рюкзаки. Серед мігрантів були й діти. 

У прикордонній службі Польщі повідомили, що від початку 2021 року вони зафіксували понад 30 тисяч спроб нелегального перетину кордону з Білорусі. У Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що до такого кроку біженців підштовхнула “байдужість та нелюдське ставлення польської влади”.