Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та посол України у США Валерій Чалий 6 лютого у США зустрілися в Білому домі з радником президента США з нацбезпеки Джоном Болтоном. Про це повідомило посольство України у США у Facebook.

"Сторони обговорили питання розвитку безпекової співпраці України та США", – ідеться в повідомленні.

Він прибув до США для участі в міністерській зустрічі глобальної коаліції з боротьби з терористичною організацією "Ісламська держава", у межах конференції він провів низку двосторонніх зустрічей, повідомили в посольстві.

"Щорічний захід, який цього року зібрав представників 79 країн та міжнародних організацій, окреслив подальшу спільну стратегію міжнародної коаліції в мобілізації зусиль для остаточного подолання ІДІЛ, його осередків та боротьби з наслідками тероризму", – ідеться в повідомленні.

Болтон написав у Twittter, що провів "продуктивну" зустріч із Клімкіним.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Обговорювали питання регіональної безпеки, втручання Росії та очікування вільних і справедливих виборів. Підтвердили нашу обопільну прихильність до реалізації успішної України – єдиної, вільної та мирної", – написав радник американського президента.

Нагадаємо, що вибори президента в Україні заплановано на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 3 лютого завершилося прийманням документів для реєстрації кандидатами у президенти, їх подало 90 осіб. Реєстрація кандидатів завершиться 8 лютого.