Народний депутат Ольга Богомолець розповіла, що представники фракції Блок Петра Порошенко пропонували їй скласти мандат.

Про це вона заявила під час ефіру на телеканалі "НАШ".

"Так от, Блок Петра Порошенка, у якому мені пропонували скласти мандат, — я їх послала дуже далеко і сказала: вибачте, мене українські люди привели в парламент, за мене на попередніх виборах президента проголосували майже 400 тисяч українців, які мені довіряють, інтереси яких я відстоюю. Тому ви не дочекаєтесь, щоб я склала мандат. Буду робити все, щоб зберегти життя кожного українця", — наголосила Ольга Богомолець.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Народний депутат під час ефіру наголосила також, що вона не голосувала за Петра Порошенка на попередніх виборах президента України.

"Я не голосувала за Порошенка, бо я вважаю, що люди бізнесу взагалі не мають бути при владі, щоб у них не було бізнес-партнерів. Але так трапилось, що український народ обрав чинного президента під час війни. Саме тому я встала і пішла працювати, щоб зробити Військово-медичну доктрину, і я не могла тоді уявити, що мені цього не дадуть зробити. Але я продовжую боротися, і хочу вам сказати, що значно тяжче бути у фракції і критикувати її всередині, не голосувати за ганебний бюджет, за неправильні речі, які робляться і підтримувати правильні", — заявила Богомолець.

Нагадаємо, Богомолець заявила про те, що буде балотуватися на пост президента України. Вона заявила, що буде для українців не лише гарантом Конституції, а і гарантом справедливості.