Український політичний діяч Тарас Чорновіл обурив соцмережі тим, що у грубій формі висловився на адресу нареченої загиблого “Да Вінчі” Аліни Михайлової.

Так, у своєму Telegram-каналі Тарас у грубій формі звинуватив наречену загиблого на фронті Героя України, командира батальйону “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла Аліну Михайлову в роботі “на зелену владу”, назвавши її “підолігархічною”.  А це все після того, як Аліна була гостею програми, яку вела журналістка Яніна Соколова.

Користувачі соцмереж активно засудили звинувачення Чорновола на адресу Аліни Михайлової та заявили, що не дадуть ображати дівчину-парамедика.

Пізніше Чорновіл видалив свій допис, оскільки користувачі Мережі були дуже обурені таким висловлюванням. Втім, Чорновіл опублікував новий допис із виправданням.

“Щодо цього короткого допису: я поставив просте питання щодо доцільності заповнення останніх острівців свободи тим самим, чим запакований весь підцензурний інфопростір – вихваляння влади та обливання брудом опозиції. А в матеріалі якраз такий контент”, – зазначив він.

Чорновіл виправдався, що конкретно Аліну Михайлову у своєму дописі він не ображав. За його словами, йому це не цікаво, адже він писав про “тенденції”.

Проте цілком очевидно, що такий хід Чорновола – не більш ніж спроба очистити своє ім’я після ганебного вкиду у сторону нареченої Героя України та військовослужбовиці.