Бізнесмена та власника торгової марки “Молочна ріка” Євгена Куценка знайшли мертвим у місті Мелітополь Запорізької області. Про це повідомили низка місцевих ЗМІ.

Куценко раніше входив до другої сотні найбагатших людей України. Кілька видань із посиланням на поліцію (як-от Vgorode або “Факти”) пишуть, що він начебто вкоротив собі віку.

Євген Куценко помер 8 жовтня на 54 році життя. Про це написали у кількох мелітопольських виданнях. Все сталося у Мелітополі Запорізької області, відомий бізнесмен начебто вкоротив собі віку.
У “Depo.Запорожье” зазначили, що в поліції цю інформацію підтвердили.
Також у добовому зведенні швидкої допомоги є відомості про 53-річного чоловіка, який повісився у Мелітополі на вулиці 50-річчя Перемоги.

Як зазначено, Євген Куценко – відомий бізнесмен, керівник “Молочно-жирового комбінату “Південний” і власник торгової марки “Молочна ріка”.

Журнал “Фокус” у 2010 році на 137 місці серед 200 найбагатших людей України оцінивши  статки подружжя Євгена та Ольги Куценків у 38 мільйонів доларів.

Родина якийсь час контролювала великий харчовий концерн “Олком”, але після 2013 року, коли почався процес розлучення, бізнес довелося розділити.
Також останнім часом у чоловіка справи йшли начебто не дуже добре, як написали у “РИА Мелитополь”. Працівників заводу Куценко нібито почали звільняти, а саме підприємство опинилося на межі закриття.

Повідомляється, що у 2014 році вже були розмови про спробу самогубства з боку Куценка на тлі проблем у бізнесі. Та чоловік тоді заявляв, що випадково вистрелив собі в голову з травмата.

Нагадаємо, раніше у центрі Черкас 22 вересня невідомий розстріляв місцевого бізнесмена Михайла Козлова.
А 8 жовтня у Києві за не до кінця з’ясованих обставин помер народний депутат Антон Поляков.