Міський голова Віталій Кличко закликав європейських інвесторів вкладати кошти у розвиток підземних паркінгів в Києві. Під час виступу на Київському інвестиційному форумі в Брюсселі він висловив занепокоєння тим, що несвоєчасне оновлення інфраструктури призводить до транспортних заторів в місті.

«Але інфраструктура радянська, тому багато заторів, — зазначив Кличко. — А тепер виник дуже простий бізнес — паркування».

Як успішні втілені проєкти він навів невеликий паркінг на 50 місць і триповерховий паркінг при зоопарку на 435 місць. Кличко запевняє, що обидва були вкрай успішними інвестиціями, зокрема третину доходів зоопарк отримує саме від паркування.

Досить дивне рішення. Адже сьогодні у Києві є значно важливіші потреби, які західні партнери могли б допомогти вирішити. Кличко ж, замість того, щоб думати наприклад про відбудову знищених об’єктів у Києві, схоже турбується про побудову більшого бізнесу на паркінгах. Та це й не дивно, адже вже неодноразово між мером та активістами у Києві були сутички стосовно паркінгів. Тож абсолютно не виключено, що Кличко має з цього вигоду.