За словами глави українського МЗС, Британія найбільш активно підтримувала Україну в боротьбі з російською дезінформацією і продовжує робити це.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна не буде заперечувати, якщо на її території з’явиться військова база Великобританії. Про це він заявив в інтерв’ю ВВС.

За словами міністра, українська сторона виступає за тіснішу співпрацю з британськими військовими.

Коли журналіст сказав, що читачам видання сподобалися спільні україно-британські навчання з елементами повітряного десантування в Миколаївській області, Кулеба відреагував: “Якщо вони там десантуються і залишаться, ми теж не будемо заперечувати. З першого дня російської агресії Британія була поруч і надавала практичну підтримку , і не тільки у військовому плані “.

Він також сказав, що Британія найбільш активно підтримувала Україну в боротьбі з російською дезінформацією і продовжує робити це, не дивлячись на те, що Лондон не присутній в переговорній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Коли я був послом з особливих доручень з питань стратегічних комунікацій, саме тісна взаємодія з питань боротьби з російською дезінформацією у нас було саме з британськими партнерами. Не дарма саме британські десантники десантувалися. Все це результат дуже копіткої і плідної роботи, який не залежить від того, чи присутня Британія в нормандському форматі “, – сказав Кулеба.

Відзначимо, в цьому році Великобританія виділила Україні 40 млн фунтів фінансування, в тому числі 5 млн гуманітарної допомоги, на проекти з підтримки практичних кроків до світу, боротьбі з гендерним насильством і просуванню економічних і управлінських реформ.