Колишній німецький канцлер Герхард Шредер сказав, що раніше товаришував із російським лідером Володимиром Путіним і не заперечуватиме це.

Німецька газета повідомляє, що відносини Шредера з деякими представниками Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) зіпсувалися.

«Неприязнь і критика не такі болючі, щоб я змінив свою думку через них (стосунки з Путіним – ред.)», — додав екс-канцлер ФРН.

Колишній німецький канцлер Герхард Шредер розкритикував позицію влади країни та партії. На його думку, зараз на порядку денному дуже багато питань про клімат, але замало – про економіку.

Шредер підкреслив, що чинний канцлер Олаф Шольц більше не є його близьким другом.

Зазначимо, у Німеччині Шредера критикують за лобіювання інтересів РФ і роботу в російських держкорпораціях.

Тим часом канцлер ФРН Олаф Шольц неодноразово критикував Путіна та наголошував, що в багатополярному світі XXI століття немає місця ревізіонізму та імперіалізму. Глава німецького уряду наголосив, засуджує дії Путіна та заявляє, що загарбницька війна Росії завдала величезних страждань не лише Україні.

«Я дуже чітко дав зрозуміти Путіну, що Росія несе повну відповідальність за війну. Без жодної причини Росія вторглася до свого сусіда, щоб забрати частини України або всю країну. Ми не можемо просто прийняти це, тому що це фундаментально порушує європейський мирний порядок. Люди в усьому світі страждають від інфляції, зростання боргів, дефіциту добрив, голоду та зростання бідності», — наголошував Шольц.