В інтернеті показали Ірину Геращенко, ту саму “професійну патріотку”, яка розповідала про Гетьмана України Порошенка, і про те, що не можна міняти владу, бо в країні війна.

Ту саму Геращенко, яка кричала 5 років не «хитайте човна», бо Путін нападе.

Ту саму Геращенко, яка називала 75% українців агентами Кремля і що той, хто не з Порошенком, той з Путіним.

Як повідомляє сайт ELISE JOURNAL, виявляється, професійна патріотка за 5 років стала мільйонером і сколотила небачені матеріальні блага.

Питання: як під час війни, будучи все свідоме життя при владі, заробити мільйони доларів?

Ірина Геращенко знає як …

Хто б міг подумати, але розкрила Геращенко проста українка, яка відпочивала разом з Геращенко на дорогому курорті.

Ірина думала, що всі українці в котлах, або на фронті захищають країну від Путіна, поки вона, професійна патріотка, ніжиться під хорватським сонцем за шалені гроші.

Вона обурювалася, що як Зеленський дозволив собі 4 дні відпочивати в Туреччині, адже Путін нападе, а сама виявляється під час найзапекліших боїв в Іловайську ніжилася на найдорожчому курорті Хорватії.

Сьогодні вночі в мережі з’явилася історія про те, як Ірина Геращенко відпочивала у Хорватії.

Про це в Faceboоk написала українка Олена Бондарчук. Після того як допис набув розголосу у Мережі, Олена закрила свою сторінку для коментування, проте журналістам деяких ЗМІ вдалося зробити скрін допису. 

Зокрема, вона розповіла одну дуже цікаву історію, яка трапилася в 2015 році під час трагічних подій на Донбасі.

«Ця нешановна “Ірина Геращенко” під час Іловайського котла сиділа на віллі в Хорватії вартістю 600 євро на добу, будучи на той момент уповноваженим президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі і з берега Адріатичного моря допомагала вирішувати конфлікт. Коли наші діти намагалися її сфотографувати, вона почала ховати обличчя.

Коли я про це написала в фейсбуці, пан Чепинога закрив коментарі у себе в фейсбуці, плюс сама мадам спочатку мені погрожувати в особистих коментарях, шо «вона ж мати» і має право на відпочинок, а кошти в неї на таку дорогу віллу, тому що у неї чоловік відомий бізнесмен (ймовірно в дуже вузьких колах)», – повідомила Олена.

Вона також зазначила, що, «як мати», вона безсумнівно може відпочивати, де і коли завгодно, але як державний діяч, коли йде війна, повинна бути в Києві або на Донбасі.

Але на цьому історія не закінчилася, рівно через рік Ірину Геращенко знову застукали на тій же віллі.

«У наступному році ми її зустріли там же (до речі для відпочинку пані Геращенко вибирає улюблене місце в Хорватії – Істринский півострів). Пані Геращенко, сидячи на березі моря, виставляла пости в фейсбук, що вона зустрічається в цей час з матерями наших полонених хлопців. Я навіть через паркан подивилася, може вона вранці схопилася на літак швидко і займатися державними справами?. Ні. сидить на березі моря і строчить постік. Ось такі у них подвійні стандарти », – зазначила Олена.

ЗМІ також заявляють, що Геращенко іноді літає особистим літаком кума Путіна Віктора Медвечука, будучи його подругою.