Мої стосунки з Семеном Семенченко важко назвати дружніми. І навіть приятельські. Швидше, ми знаємо один одного в обличчя. Але я знаю багатьох бійців батальйону «Донбас» особисто. Є ті, яким допомагала я, коли їм потрібна була допомога: організовувала збір коштів, їздила з іншими бійцями виручати їх із СІЗО і т. д.

Про це сьогодні розповіла в Фейсбук відома громадська активістка і публіцистка Ліза Богуцька. Приводом для такого откровення стала стаття "Затримана в Тбілісі група Семенченка може бути пов'язана з російськими бойовиками, – думка".

Всі знають, що шістьох «донбасівців» зараз затримали в Тбілісі за підозрою …

Вірніше, з знайденим при обшуку зброєю. Нібито, зброєю.

Хлопців заарештували. Консула до них не пускають. Вірніше, консул і сам не поспішає.

Семенченко.

Що я знаю?

Він там. У Тбілісі. Намагається всіма силами надати допомогу і підтримку заарештованим побратимам. Адвокатів наймали за кошти, зібрані добровільними пожертвами в Україні.

Тепер основне.

У статті, що нижче, поширюється чорнуха (хотіла написати порнуха, вона по суті більше підходить), що Семенченко привіз в Тбілісі «Міхомайдан» за гроші Курченко, які Саакашвілі використав в зв'язках з ДНРівскими сепаратистами.

Це ПИЗДЕЦЬ, чесно кажучи. Це такий же ідіотизм, як Саакашвілі наймав грузинських бойовиків розстрілювати Майдан.

Цікаво, що за ось цю тезу що за «найнятих грузинських бойовиків» Саакашвілі мав би відбувати термін в Україні. Навіщо його вислали з країни? Якщо він злочинець, то поверніть його в Україну !!! Навіщо нам зараз розповідати, що його вислали і при цьому йому заплатили 2 млн доларів, щоб він погодився на Польщу, якщо він – державний злочинець і повинен сидіти замість Януковича в українській в'язниці? Ну, на худий кінець, в грузинській, за баню Ющенка і вінок Гавела.

І ось тепер, коли «беспредельщик» Саакашвілі «надіслав» для свого захисту особисто Семена з шістьма побратимами, замість того, щоб організувати екстрадицію Саакашвілі в Грузії, як організатора «перевороту», в СІЗО залишають самих хлопців, але ні в якому разі не вимагають видачі «замовника перевороту».

І головне (!!!) – за гроші Курченка !!! І використовуючи ресурс бойовиків ДНР і агентів ФСБ.

Я вже втомилася розповідати про гроші Курченка і сепаратистів з Донбасу. Але нагадаю.
У Курченка був (можливо, і є) один – Олександр Динник. У 14 році він виїхав до Росії (фашистська держава, визнана Законом України від 20.02.18 країною-агресором), тому що його прессануло наше СБУ. Не захотів ділитися грошима. Вже, коли він був в РФ, його позначили, як агента ФСБ.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Так ось. Уже будучи в Москві, агент ФСБ Динник відкрив в Україні за Договором про дружбу і співробітництво України і РФ благодійний фонд, на який справно перераховував гроші на будівництво безкоштовного житла для співробітників СБУ. З нашої, української сторони цей договір підписував рідний брат начальника ДЗГ Валерія Гелетея, Володимир Гелетей, який тоді ще був головою СБУ Закарпаття.

Ось цей самий закарпатський Гелетей No 2 керував затриманням і видворенням з України Михайла Саакашвілі. Того, якого СБУ зараз називає агентом ФСБ.

А що ви хотіли? Гібридна війна – вона така. Як і гібридний світ. Говори на біле – чорне, а на чорне – біле. І все буде зашибісь. Це з приводу агента ФСБ Саакашвілі, гроші Курченко і зв'язку з сепаратистами.

Ви можете собі уявити, що грузинським держ переворотом керує Семен Семенченко та ще 6 українців, 1 з яких – грузин? Ні? І я ні.

Смішно, їй-Богу. Якщо вже вони такі "Брюси всемогутні", то чому не перевернули Порошенко в Україні, а поїхали до Грузії, де не розуміють навіть мови. Ідіотство.

Я вже швидше повірю в те, що я сама – агент ФСБ, ніж в те, що за гроші Курченка, через сепаратистів ДНР Семенченко хотів зробити держ переворот в Грузії для Михайла Саакашвілі, тим більше, що ми його чекаємо тут, а не в Грузії .

Після таких газетних статей мимоволі почнеш думати про те, що Семенченко – Бетмен.