Голова штабу лідера президентської гонки, відомого українського гумориста Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів, що методу, як за один день завершити війну немає ні в кого, однак є ідеї, що потрібно для цього робити.

Про це стало відомо завдяки заяві Дмитра Разумкова в ефірі одного з українських телеканалів.

"На жаль, методу, як завтра закінчити війну, немає ні в кого. Але є розуміння, як треба йти для того, щоб цей мир прийшов. І мир повинен прийти на умовах України. Якщо піти за принципом і тих пропозицій, які лунають від Росії, то можна було б, напевно, прийти до цього миру, але я думаю, що жодному патріотові цієї країни такий шлях неприйнятний", – заявив Дмитро Разумков.

Він повторив, що путінський указ про спрощення видачі паспортів РФ жителям окупованого Донбасу є фактичним зізнанням Росії.

"Фактично, це зізнання РФ. Якщо по Криму вони говорили, що окупували його, вони цю анексію називають поверненням на батьківщину, то на сьогоднішній момент процедурою з спрощенням процедури отримання російського громадянства вони підтверджують, що вони є країною-агресором у цьому процесі", – заявив Разумков.

Додамо, що команда обраного президента Володимира Зеленського розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту українських громадян на тимчасово окупованих територіях Донбасу і сподівається на посилення санкційного тиску.

У заяві наголошується, що указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта.

"Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну. На жаль, цей указ не наближає нас до вирішення основної мети – припинення вогню" – заявили у Зеленського.

"Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ" – йдеться у заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відоме британське видання Economist опублікувало інформацію про трьох основних ворогів майбутнього президента України Володимира Зеленського. 

Так, серед основних "супротивників" видання виділило "Росію, український парламент і олігархів".

Видання пише, що Верховна Рада залишатиметься ворожою до президента Зеленського. Принаймні, до парламентських виборів, які просунуть в політику багатьох прихильників Зеленського. Проте їм належить поборотися з фракцією Петра Порошенка і новою політичною силою, створеною прем'єром Володимиром Гройсманом.