Президент України Володимир Зеленський звільнив начальника Головного управління СБУ в Криму Олександра Шмітька. Указ про це вже опублікований президентською прес-службою.

"Звільнити Шмитька Олександра Григоровича з посади начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим", – йдеться в тексті наказу від 24 червня 2019.

Нагадаємо, Олександр Шмитько був призначений начальником головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим указом президента від 15 червня 2018 року.

Відзначимо, Олександр Шмитько народився в Запорізькій області, в селі Мала Білозерка, йому 64 роки. У 2007-2008 роках був начальником УМВС України в Запорізькій області. 2009-2010 рр., – перший заступник голови СБУ в Запорізькій області. 24 березня 2014 року призначений начальником управління Служби безпеки України в Запорізькій області.

Нагадаємо, Володимир Зеленський протягом останнього місяця прийняв низку кадрових рішень, які перебувають у його компетенції. Зокрема, Зеленський затвердив новий склад Ради національної безпеки і оборони, змінив керівництво СБУ, Держприкордонслужби та Нацгвардії.