Відомий український журналіст Юрій Бутусов заявив на своїй сторінці в «Фейсбук», що 6 років, що минули з дня Иловайської трагедії, українці чують брехню замість правди.

За словами журналіста, пропаганда Петра Порошенка до сих продовжує цинічно обманювати громадян.

Вони як і раніше розповідають, що операцію з взяття Іловайська планували не Порошенко і Муженко, а Корбан, Коломойський і Бутусов. При цьому, згідно з версією п’ятого президента, втрати серед українських бійців стали наслідком «некерованості добровольців».

Ці люди досі плюють л*йном в пам’ять про загиблих. Вони продовжують знищувати пам’ять Героїв, хоча брехню пропагандистів однозначно спростовуються висновки, зроблені публічно Юрієм Луценком, коли він обіймав посаду генерального прокурора.

Бутусов додав, що Зеленський сьогодні теж бреше про ці події. Тим часом нинішній президент в ході торішніх дебатів цинічно задав своєму опонентові питання – чому ніхто не сидить за Іловайськ? Також варто нагадати президенту і його фразу в соцмережі про Іловайські події – «допоможіть, або будьте прокляті», яку він написав 27 серпня 2014 року. Володимир Олександрович – це ви адже про себе писали – ви адже нічим не допомогли.