Президент Володимир Зеленський у Вільнюсі проводить зустріч із Президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою. Зустріч відбувається у рамках візиту глави Української держави до Литви, повідомляє Укрніформ з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

“У межах робочого візиту до Литви триває зустріч Глави Української держави Володимира Зеленського та Президента Литовської Республіки Гітанаса Науседи. Зустріч відбувається у вузькому форматі у Президентському палаці у Вільнюсі”, – ідеться у повідомленні.

Планується, що після завершення переговорів президенти візьмуть участь у вступній сесії Конференції з питань реформ в Україні на тему “Сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній родині”.

Також очікується спілкування Зеленського та Науседи з представниками ЗМІ.

Наразі Володимир Зеленський 6-7 липня перебуває з візитом у Литовській Республіці. Вдень у вівторок під час тристоронніх переговорів з Президентом Литви Гітанасом Науседою та очільником Європейської ради Шарлем Мішелем він наголосив на незмінності стратегічного курсу України на набуття повноправного членства у Євросоюзі.

Що цікаво, Зеленський за цей час вже встиг видати пару потужних заяв.

Він заявив, що прагне отримати повну інформацію щодо усіх необхідних реформ для вступу України до НАТО.

Згоден, що ключ до позитивного рішення наших євроатлантичних прагнень – це насамперед успіх наших реформ. І ми будемо робити усе, щоб прискорити темп реформ, в тому числі і виконання річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО.

Але вже сьогодні ми б хотіли отримати вичерпний перелік реформ, виконання яких дозволить перейти до наступного етапу нашої інтеграції з НАТО.

Також Володимир Зеленський подякував президенту Литви за підтримку прагнень України наблизитися до стандартів ЄС та НАТО та наголосив на єдності країн.

У свою чергу, Президент Литви Гітанас Науседа провів тристоронню зустріч із Президентом України Володимиром Зеленським та головою Європейської ради Шарлем Мішелем.

«Провів сьогодні тристоронню зустріч з Володимиром Зеленським та Шарлем Мішелем у Вільнюсі », – написав Науседа.

За словами президента Литви, під час зустрічі були обговорені теми Східного партнерства, реформ в Україні, Криму та енергетичної безпеки.

«Литва є відданим прихильником євроінтеграційного прагнення України», – зазначив він.

Президенти Литви Гітанас Науседа та Володимир Зеленський 7 липня відкриють у Вільнюсі дводенну Конференцію з реформ в Україні. На ній лідери Литви та України звернуться до міжнародної спільноти з проханням про увагу та підтримку українських реформ на шляху до Європейського Союзу та НАТО.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.