Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади майор Родіон Кудряшов наголосив, що на цей час Бахмут перебуває під контролем ЗСУ

“Ситуація на Бахмутському напрямку залишається напруженою, але повністю контрольована ЗСУ. Є певні зміни в бойових порядках ЗСУ, є певні маневри. Працюємо в форматі ешелонованої та маневровної оборони”, – зазначив Кудряшов. 

За його словами, ворог потужно намагається тиснути по всій лінії фронту.

“Але всі задекларовані ротні опорні пункти перебувають під контролем ЗСУ. На цей час Бахмут перебуває під контролем ЗСУ. Усі логістичні шляхи теж перебувають під контролем Збройних Сил України. Ситуація кожен день змінюється, але все під контролем”, – підкреслив Кудряшов.

ВАРТО ЗАЗНАЧИТИ, ЩО СИТУАЦІЯ У БАХМУТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДУЖЕ СКЛАДНОЮ. ТАК, В ІНСТИТУТІ ВИВЧЕННЯ ВІЙНИ ЗАЯВИЛИ, ЩО У РОСІЇ, ЙМОВІРНО, НЕМАЄ ДОСТАТНЬОЇ КІЛЬКОСТІ РЕСУРСІВ, ЩОБ ПРОДОВЖУВАТИ НАСТУП У РАЗІ ЗАХОПЛЕННЯ БАХМУТА.

“ISW не виявила жодних ознак того, що російські військові мають добре оснащений та підготовлений резерв для просування за межі Бахмута. Більшість російських підрозділів, що спостерігаються, на Донбасі вже ведуть наступальні операції, у тому числі російські повітряно-десантні (ВДВ) підрозділи, що приєдналися до російського наступу в Бахмуті в січні 2023”, – заявили в ISW.