Бійці ЗСУ успішно виконують свої завдання. Контрактники та мобілізовані готові воювати, щоб вибити ворога зі своєї землі, але не готові стояти в обороні, заявив заступник командира батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади капітан Рустам Реметов.

“Хлопці штурмують, штурмують і штурмують. Без відкатів. А противник панічно тікає”, — розповів він про ситуацію на фронті напередодні очікуваного контрнаступу ЗСУ.

Український офіцер пояснив, що ЗСУ довго стримували просування противника, завдаючи йому максимальних ударів, щоб він ніс якомога більше втрат.

“А в той час в різних точках України йшло створення і укомплектування нових бригад, наші військові проходили навчання в різних країнах. Така була мета — ми тримаємо удар, а інші готуються”, – говорить він.

Також заступник комбата висловив упевненість в тому, що наступ ЗСУ неодмінно відбудеться.

“І ось тоді російської армії просто хана. Ми обов’язково відвоюємо захоплені території, противник буде розбитий, перемога буде за нами в будь-якому випадку. Завдяки нашим могутнім офіцерам, сержантам, адекватним солдатам все буде добре”, — упевнений він.

Співрозмовник також звернув увагу на те, що при наступах співвідношення втрат атакуючих і тих, хто тримає оборону один до трьох-восьми.

“А у нас зараз така ситуація, що ми викошуємо російські позиції, у них є загиблі, поранені, полонені, а у наших груп при штурмових діях навіть загиблих немає. Ось це я вважаю класним результатом”, — додав Реметов.