Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков разом із власним сином вшанували пам’ять полеглих за Україну. Зробили вони це біля Стіни пам’яті полеглих за Україну, який знаходиться поряд із Михайлівським Золотоверхим монастирем.

Про таке стало відомо від народної депутатки від фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук. Відповідний допис вона розмістила на власній Facebook-сторінці.

“Дмитро Разумков прийшов до Стіни пам’яті полеглих за Україну, що біля Михайлівського Золотоверхого монастиря, разом із сином. Маємо розповідати дітям про сучасну війну та її героїв, щоб вони понад усе цінували мир і людське життя”, – написала народна обраниця.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зустрівся з військовослужбовцями ООС.

«Сьогодні не просто чергове свято. І не звичайний вихідний день у календарі. Сьогодні дійсно Великий день. День захисника України. День відважних, безстрашних та непереможних воїнів. Чоловіків та жінок з усіх куточків нашої незалежної України. Справжніх національних героїв, які щодня боронять нашу Батьківщину… Єдине, що сьогодні повинен сказати і Президент, і кожен українець – це просто дякую! За вашу відвагу і доблесть. За характер, дух, волю та витримку. За мирний сон в українських містах і селах. За те, що тримаєте небо», – сказав Зеленський на зустрічі.