У Тбілісі 11 листопада прихильники ув’язненного Міхеїла Саакашвілі вкотре вийшли на протест. Організатори стверджують, що серед учасників є постраждалий.

Демонстранти зібралися біля пам’ятника Важі Пшавелі. До них вийшов лідер опозиційної партії “Єдиний національний рух” Ніка Мелія.

Як повідомляє 24 канал, організатори заявили, що невідомий кинув з даху будівлі камінь. Через це одному з демонстрантів розбили голову.

На відео з місця події видно, як активісти скандують та колоною рухаються вулицями столиці Грузії. Вони вимагають, аби Саакашвілі випустили з в’язниці, а в країні провели дострокові парламентські вибори.

Нагадаємо, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі оголосив про готовність припинити голодування. При цьому він висунув умову – переведення в багатофункціональну клініку на реабілітацію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на телеканал Mtvari.

Як повідомив телеканал адвокат Саакашвілі Ніке Гварамія, його підзахисний вирішив прислухатися до заклику Страсбурзького суду з прав людини припинити голодування.

“Є умова припинення цього голодування”, – цитує адвокат Саакашвілі.

За його словами, експрезидент Грузії готовий припинити голодування за умови переведення до багатофункціональної клініки на реабілітацію.

Своєю чергою міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе заявив, що Саакашвілі повернеться до установи №12 за умови припинення голодування.

“Єдина вимога, яку пред’явили суду адвокати ув’язненого Саакашвілі, було його негайне переведення до цивільної клініки. Це прохання не було задоволене Страсбурзьким судом”, – цитує видання “Грузія Онлайн” міністра.