Президент України Володимир Зеленський дав ексклюзивний коментар телеканалу “Дім” щодо нападу на свого першого помічника Сергія Шефіра. Президент вважає, що однією із версій обстрілу автівки, в якій їхав Сергій Шефір та його помічник є зміни в державі.  

Також він називає це тиском на нього, який не діє.

Глава держави наголосив, що вплинути на нього такими кроками не можна. Водночас зауважив, що з 2014 року таких кроків щодо оточення президента не було.

Це говорить про реакцію на реальні зміни в державі, те, що ми хочемо робити й навіть те, що ще не вдалося. Тобто цей напрямок – він був обраний правильно,– зазначив Зеленський.

Глава держави сказав, що до цього нападу, ймовірно, можуть бути причетні групи, які раніше контролювали процеси в Україні.

“Це говорить про те, що якщо раніше все контролювалося різними групами, то сьогодні із рук це йде. Тому, я вважаю це одною з ймовірних версій того, що відбулося”, – додав президент.

Зеленський запевнив, що правоохоронці робитимуть все, аби знайти нападника та належним чином покарати його.

Водночас Денис Монастирський вважає, що метою нападу було вбивство посадовця.

У середу, 22 вересня міністр внутрішніх справ повідомив про це під час брифінгу.

Хочу наголосити, що метою даного нападу було не налякати, а саме вбити першого помічника Президента України. По автомобілю було здійснено понад 10 пострілів, понад 11 вхідних отворів поки зафіксовано,– сказав глава МВС.

Денис Монастирський зазначив, що водія Сергія Шефіра, який зазнав поранень під час обстрілу, прооперували і його життю нічого не загрожує.

“Ще до того, як поїхати в лікарню, він встиг вказати слідчим звідки конкретно здійснювалися постріли. Це дало можливість здійснювати огляд місця події та проводити необхідні слідчі дії”, – додав міністр.