Після успішної роботи наших захисників, сьогодні, у вівторок, 10 жовтня, Кримський міст знову перекривають на кілька годин. Однак ремонтно-відновлювальні роботи йому все одно не допоможуть — ми його таки відправимо на дно.

Збройним Силам України потрібні ракети, які здатні повністю знищити окупаційну споруду Росії під назвою «Кримський міст». Це важливо як для боїв на певних напрямках фронту, так і для здатності Російської Федерації контролювати Чорне море. Так вважає народний депутат від «Голосу», секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Важливо мати ракети, які дозволять вразити Кримський міст. Якщо ми знищимо цей міст, це буде велика логістична поразка для рф і на деяких напрямках це може змінити хід бойових дій», — констатує представник «Голосу».

Також можливість вражати території рф та тимчасово окуповані ділянки може змусити ворога менше завдавати ударів по українській території.

«Ми бачимо, як працюють росіяни, — вони випускають по нас десятки і більше ракет, які все-таки долітають. І це попри те, що у нас менша територія і щільність ППО постійно зростає. росіяни теж пристосовуються. Для того, щоб проходити їхні сили ППО (там є різні методи, включно з фальш-цілями), нам потрібно виготовляти більше ракет, щоб ми мали більше засобів ураження на території рф і тимчасово окупованих територіях», — пояснює народний депутат.

За словами Романа Костенка, ми вже можемо бачити наслідки спецоперацій в Криму, коли рф була змушена перебазувати свій флот.

«Зараз ми бачимо наслідки роботи ЗСУ по Севастополю і СБУ по ураженню дронами по кораблям рф і росіяни зараз вимушені свій флот перебазовувати і виводити з Криму. Це війна економік. І одне з наших завдань — не давати росії вести торгівлю морем», — акцентує народний депутат Верховної Ради України.