У Женеві 16 червня відбудеться зустріч Джо Байдена та Володимира Путіна. Президент США міг би сказати очільнику Кремля просто в очі, що той – вбивця. Однак цього не станеться.

Таку думку у своєму блозі “Думки мої тихі” висловив журналіст Артем Овдієнко. Він наголосив, що Кремль та Білий дім вже давно узгодили цей момент.

“На мій превеликий жаль, Байден такого точно не скаже. Чому так думаю? Якби був хоча б найменший шанс на це, то тієї зустрічі просто не відбулося б”, – наголосив Овдієнко.

Він сказав, що у такому разі Путін би просто забоявся та не погодився на зустріч.

“Я думаю, що коли Кремль та Білий дім узгоджували цю зустріч своїх лідерів, то цей момент стриманості Байдена вони обов’язково окремо проговорили”, – запевнив Овдієнко.

Нагадаємо, 25 травня Білий дім повідомив, що президент США Джо Байден та президент Росії Володимир Путін зустрінуться у Швейцарії 16 червня.

Лідери прибудуть до Женеви, де обговорять «повний спектр актуальних питань».

«Ми хочемо відновити передбачуваність і стабільність у відносинах США та Росії», – заявили в Білому домі.

У Кремлі розповіли, що президенти збираються обговорити «стан і перспективи подальшого розвитку російсько-американських відносин, проблематику стратегічної стабільності, а також актуальні питання міжнародного порядку денного, включно із взаємодією в боротьбі з пандемією коронавірусу і врегулюванням регіональних конфліктів».

Ця зустріч має стати першою для нового президента США та його російського колеги.