Росія готує об’єднання окупованих територій Херсонської та Запорізької областей, а також сепаратистські так звані ДНР та ЛНР в окремий федеральний округ РФ.

Про це повідомляє видання “Медуза” з посиланням на співрозмовників із адміністрації президента РФ

“Округ має з’явитися після того, як на цих територіях відбудуться “референдуми” про приєднання до Росії. Приєднуватися до чинних округів українські території не будуть”.

За інформацією співрозмовників видання, створенням округу займається заступник керівника департаменту адміністрації президента РФ із забезпечення справ Держради Борис Рапопорт. Він уже займався питаннями окупованого Росією Донбасу у 2014 році – тоді він обіймав посаду заступника голови управління із соціально-економічної співпраці з країнами СНД.

За інформацією видання, у Кремлі зараз обговорюються дві дати проведення псевдо “референдумів”. Перша – “у середині липня, якщо ситуація на фронті дозволить”. І друга, “реальніша” – 11 вересня, в єдиний день голосування в Росії (цього ж дня відбудуться губернаторські вибори).

Декілька політтехнологів, з якими на умовах анонімності поговорило видання, розповіли, що вже отримували пропозиції попрацювати “політруками” на українських територіях. Їм пропонувалися посади заступників міст.

Зазначимо:

Цього тижня призначені російською військовою владою колаборанти у Херсонській області висловили надію, що в окупованому регіоні пройде “референдум” про входження до складу Росії.

“Ми залишилися без законодавчої влади, тому нами було створено громадську раду, яка і представляє представників народу, і вони вже ухвалюватимуть якісь проміжні рішення.

Я думаю, що це, найімовірніше, буде референдум, який проводитиметься на території Херсонської області за самовизначенням Херсонської області» – сказав колаборант Стремоусов.

Щоправда представник окупаційної влади не уточнив, коли відбудеться “референдум”. За словами Стремоусова, ще “багато роботи” щодо цього.

Крім того, так званий “представник місцевої адміністрації” Запорізької області, колаборант Володимир Рогов напередодні заявляв, що так званий “референдум” про входження області до складу Росії відбудеться 2022 року.