Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що впродовж 3 років в Україні буде завершена судова реформа. Про це він заявив на зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо.

Зеленський підкреслив, що триває реформа правоохоронних органів, і сьогодні він підписав закон про створення Бюро економічної безпеки. Це бюро забере функції нагляду за економічними злочинами у правоохоронної системи, що сприятиме розвитку бізнесу і поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

“Судова реформа – серед найскладніших викликів, але впродовж трьох років ми повністю її завершимо і створимо прозору, ефективну судову систему в Україні”, – пообіцяв Зеленський.

Крім того, обговорили реформу енергетичного сектору. Президент розповів, що держава відновила контроль над ПАТ «Центренерго», яке є одним з найбільших підприємств енергетичної галузі України.

Глава держави наголосив, що міністр енергетики має бути незалежною фігурою та працювати над втіленням реформ у галузі.

Володимир Зеленський зауважив, що Україна зацікавлена у створенні ринкових умов у всіх секторах економіки.

Також ішлося про реалізацію програм енергоефективності, зокрема впровадження енергоощадних технологій у житловому господарстві.

Президент зазначив, що Україна зацікавлена в залученні інвесторів до проведення прозорої приватизації.

Крім того, обговорили продовження реформи фінансового та банківського секторів України.

Президент ЄБРР привітала реформи, які втілюються у різних галузях української економіки.