Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд обговорили евакуацію українців з Афганістану.

Про це пише МЗС Україна.

Сторони домовилися взаємодіяти для здійснення подальших етапів евакуації громадян України з Афганістану в пріоритетному порядку.

Співрозмовники окремо обговорили підготовку до візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки та висловили взаємне переконання у тому, що візит буде успішним та результативним.

«Все іде за планом. 30 серпня глава Української держави розпочне візит до Сполучених Штатів Америки на запрошення президента США Джо Байдена. Порядок денний включатиме низку важливих заходів у Вашингтоні та штаті Каліфорнія. Це дві базові точки для візиту президента. Жоден президент України до цього не залітав так далеко у Сполучені Штати, ніколи не відвідував інше узбережжя США на Тихому океані», – заявив Кулеба під час онлайн-брифінгу МЗС України.

За словами Кулеби, Володимир Зеленський відвідає штат Каліфорнія, щоб створити нові можливості для взаємодії США і України і для залучення нових американських інвестицій в українську економіку.