На кар’єру найбільш впливового після президента посадовця, очевидно, вплинуло чимало колишніх і нинішніх політиків. За свою адвокатську кар’єру Андрій Богдан встиг попрацювати з багатьма топ-політиками і бізнесменами.

Його клієнтами були Віктор Ющенко, Юрій Луценко, Анатолій Гриценко, Ігор Коломойський, Геннадій Корбан і інші.

Журналіст “Лівого берега” поспілкувався з батьком відомого посадовця Йосипом Богданом, доцентом кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ імені І.Франка.

На час вступу сина в університет він був заступником декана.

Батько голови офісу президента України заявив, що рішення стати юристом його син Андрій Богдан прийняв самостійно.

“Він хотів бути юристом. Перша розмова відбулась на початку останнього року навчання його в школі. Я запитав, що він думає робити далі. “Буду вступати на юридичний факультет”, – відповів він.

Рік він готувався по спеціальній програмі, аби скласти вступні іспити. Вступ тоді був у вигляді тестування.

Навряд чи мою роль можна назвати поштовхом. Якщо людина — лінива і не хоче себе вдосконалювати, то жоден поштовх їй не допоможе. В протилежному випадку їй достатньо хорошої поради.”

Журналісти запитали у батька Богдана, чи син радиться з ним з певних чи то юридичних, чи кадрових питань.

На що Йосип Гнатович відповів:

“Сьогодні він не займається дрібними правовими питаннями, які би потребували подібних консультацій. Він — досвідчений управлінець. П’ять років був державним чиновником, двічі — заступником міністра, начальником управління… В судовій системі працював як адвокат, і як помічник судді апеляційного господарського суду.

Якось бувало я зустрічався з суддями цього суду. І вони казали, мовляв, ми його часом питаємо, як поступити в певному випадку…
Нічого дивного. В юриспруденції неможливо знайти людину, яка би дала абсолютно правильну відповідь. Питання тлумачення законодавства, оціночні судження тощо — здебільшого не передбачають однозначної позиції.”

Також представники преси поставили запитання, на яке, мабуть, краще за батька не міг відповісти ніхто: “Він (Андрій Богдан) — більше управлінець чи юрист?”

“Країну лякали тим, що він — адвокат Коломойського, але я в цьому випадку маю іншу позицію. Він був адвокатом не лише Коломойського… А це означає, що він — хороший адвокат.”

Йосип Богдан розповів про те, як змінилось його життя після призначення сина головою спочатку Адміністрації, а потім Офісу президента.

“Часом говорять щось, аби говорити. Чи виконують чиєсь замовлення… Є інші — більш важливі проблеми. Звісно, я хвилююся: вдасться чи не вдасться… Хоча впевнений, що вдасться, – впевнено заявиви батько глави ОПУ.