Профільний комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів щодо звільнення виконувачки обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника міністра Олександра Лінчевського.

Відповідне рішення на засіданні комітету у вівторок було ухвалене одноголосно.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Постанова про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету міністрів України щодо звільнення із займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун та заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського №8587. Одноголосно проголосовано,
– оголосила голова профільного комітету, нардеп від "БПП" Ольга Богомолець.

Її авторами є нардеп від "Батьківщини" Олександра Кужель, позафракційні Олег Мусій, Олександр Марченко, Володимир Литвин, нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, депутат від "Опоблоку" Ігор Шурма, нардеп від фракції БПП Андрій Немировський та депутат від групи "Відродження" Андрій Шипко.

Далі за процедурою постанова , підтримана комітетом, має бути внесена головою комітету на Погоджувальну раду і якщо голова Верховної Ради внесе її у порядок денний, то за неї мають голосувати вже у парламенті.