Важливо не допустити жертв серед мирного населення. Саме з такою думкою спікер Верховної Ради України звернувся до лідерів Азербайджану і Вірменії. Дмитро Разумков закликав сторони сісти за стіл для переговорів.

Про це Разумков сказав під час засідання погоджувальної ради 28 вересня, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні спостерігаються непрості часи для вірменського й азербайджанського народів. Ми як держава занепокоєні тим, що відбувається, бойовими діями, і я від себе і від Верховної Ради хотів закликати всіх зробити максимум для того, щоб не гинули люди, і сісти за стіл перемовин для того, щоб зберегти життя і мирного населення, і громадян цих двох держав”, – підкреслив спікер.

Разумков висловив упевненість, що саме таку позицію повинна займати Верховна Рада України. Голова ВР сподівається, що саме за таким шляхом піде надалі розвиток подій в Нагірному Карабасі.

Також в ході цього засідання спікер повідомив про те, що Верховна рада 20 жовтня має розглянути проект державного бюджету на 2021 рік у першому читанні. Це крайній срок, коли ВР має схвалити бюджет за основу.

“1 жовтня – це останній термін, коли можна подавати свої правки та пропозиції до бюджету. І треба врахувати, щоб 20 жовтня у нас було пленарне засідання, бо це крайній строк, коли Верховна рада може розглянути бюджет”, – сказав Разумков.

Як повідомлялося, вранці 27 вересня Вірменія й Азербайджан відновили бойові дії в Нагірному Карабасі, взаємно звинувативши один одного в обстрілі прикордонних територій і провокуванні насильства.