Харківський міський голова Геннадій Кернес розкритикував рішення Михайла Добкіна балотуватися на посаду мера Харкова.

Про це Кернес заявив в коментарі “Стране”, який він передав через родичів.

“Я не сприймаю це як дружній жест, який нібито спрямований на передбачення політичних ризиків. Це не допомога, а спроба використовувати чужий політичний капітал, щоб підсилитися самому, а не посилити мене під час виборчої кампанії. І виглядає дуже неблагородно. В останні роки ми навіть не вітаємо один одного з днем ​​народження. І не засмучуємо один одного дружбою “, – заявив Кернес.

Відзначимо, що це перший публічний коментар Кернеса з моменту його хвороби.

За інформацією “Страны”, сім’я, близькі друзі, політичні кола Харкова сприймають висунення Добкіна як політичну зраду з боку людини, який днями назвав себе учнем Кернеса.

Також джерело в оточення Кернеса повідомив, що стан здоров’я мера Харкова покращився, але він все ще знаходиться в клініці.

Нагадаємо, Геннадія Кернеса відвезли на лікування до Німеччини. Увечері 16 вересня в харківському аеропорту приземлився медичний борт, який перевозив російського опозиціонера Олексія Навального з Росії до Німеччини.

З 10 вересня мер Харкова перебуває на лікарняному, проте тільки 14 вересня в мерії підтвердили, що Геннадій Кернес хворий коронавірусів. Стан мера стабільно важкий, але він у свідомості, до апарату ШВЛ його не підключати, стверджують в прес-службі. Однак за неофіційною інформацією Кернес знаходиться в літаку без свідомості.