Глава фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Вадим Акперов зареєстрував в апараті Сумської міськради проект рішення про системний аудит комунальних підприємств. Відповідно очільнику міста доведеться прозвітувати не за один рік роботи.

Про це він сам повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Глава «ЄС» зазначив, що в ході своєї передвиборної кампанії він неодноразово підкреслював, що вже давно потрібно провести масштабний аудит комунальних підприємств міста Суми.

«Ми не відступаємо від свого курсу – сьогодні я зареєстрував проект рішення про системний аудит комунальних підприємств Сумської міської ради. Хочу підкреслити, що мова йде саме про аудит незалежними аудиторськими компаніями, а не про формальні звіти керівників комунальних підприємств », – написав Вадим Акперов.

Депутат переконаний, масштабний аудит сьогодні вкрай необхідний місту, для того, щоб розібратися, куди йдуть мільйони податків сумчан. Головна мета, щоб не тільки депутати, а й кожен з сумчан міг ознайомитися з аудиторськими звітами у вільному доступі, після чого кожен міг зробити власні висновки на відповідність керівників комунальних підприємств займаним посадам.

До того ж, сумчани зможуть мати уявлення про те, що взагалі відбувається на наших комунальних підприємствах і чи потрібно вносити кардинальні зміни в роботу підприємств для більшої їх ефективності.

«Вважав і вважаю, що не повинно бути ні своїх, ні чужих в господарській діяльності», – резюмував Вадим Акперов.

Нагадаємо, що на виборах мера Сум знову переміг Олександр лисенко від “Батьківщини”. І до соратника Тимошенко уже не вперше виникають претензії відо опонентів.