Відомий український стронгмен Василь Вірастюк може балотуватися в нардепи на довиборах у Верховну Раду від “Слуги народу”.

Про це 10 лютого повідомило LB.ua, посилаючись на джерела.

Його кандидатуру члени партії “Сдіга народу” мають затвердити на першом етапі чергового з’їзду, що відбудеться 11 лютого. Наступний етап заплпнований на кінець місяця. На других зборах будуть вирішувати питання кардинального реформування партії.

За його словами, Вірастюк буде балотуватися в парламент по 87-му округу в Івано-Франківській області (місто Яремче і навколишні населені пункти). Його конкурентами стануть екс-директор курорту Буковель Олександр Шевченко (“За майбутнє”) і екс-заступник міністра доходів і зборів Михайло Ноняк (самовисуванець).

Крім того, раніше прес-служба “Євросолідарності” повідомляла, що висуне по округу волонтера і добровольця Олену Біленьку, більш відому як Маруся Звіробій.

Також мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявляв, що в довиборах братиме участь і Руслан Кошулинський – його однопартієць по ВО “Свобода”, екс-заступник голови Верховної Ради.

Джерела “Страны” підтверджують інформацію, що розглядається кандидатура Вірастюка для висунення. При цьому уточнюють, що все ще може змінитися в останній момент.

Водночас, як зазначають джерела, на 50 окрузі, де також відбудуться перевибори через складення повноважень нардепом Русланом Требушкіним з власного бажання, сильних кандидатів у «Слуги народу» немає. Скоріш за все, там буде висунутий “технічний кандидат”.

Нагадаємо, ЦВК призначила проміжні вибори до Верховної Ради в окрузі №87 на 28 березня 2021 року. Вибори призначено у зв’язку з тим, що обраний у цьому окрузі нардеп від “Слуги народу” Зіновій Андрійович подав заяву про складання мандата. Він виграв вибори мера Надвірної Івано-Франківської області. 17 листопада Верховна Рада проголосувала за постанову про дострокове припинення депутатських повноважень Андрійовича.