Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко переконаний, що в суботніх заворушеннях під будівлею Офісу президента зацікавлений колишній глава держави, нині нардеп Петро Порошенко.

Про це Геращенко заявив у ефірі “Свободи слова” на ICTV.

“Є людина, якій вигідно робити так, щоб було чим гірше, тим краще. Це та людина, яка вважає, що він несправедливо програв на минулих виборах президента. Він вважає, що потрібно робити чим гірше, тим краще. А ми вважаємо по-іншому: потрібно будувати нову Україну, робити її безпечною, сильною, успішною… У суботу не пролилася жодна крапля крові, не поламалася жодна кістка, не розбита жодна голова. Офіс президента, скло відновимо, його відмиють. Зате здоров’я нікого не втрачено”, – сказав він.

За словами Геращенка, провокатори “отримають гідну, жорстку, законну відповідь”.

“Я сказав, хто зацікавлений… Це колишній кандидат у президенти, який програв у другому турі. Це моя суб’єктивна точка зору”, – резюмував він.

Выдмітимо, що Позачергове засідання Верховної Ради по оцінці подій, які сталися під будівлею Офісу президента, відбудеться в п’ятницю, 26 березня.

Про це повідомив народний депутат від партії “Слуга народу” Олексій Устенко.

За його словами, парламент розгляне не тільки питання про події на Банковій, але і ряд інших питань, серед яких можуть бути “евробляхи”.

Як відомо з ініціативою провести позачергове засідання парламенту виступила фракція “Слуга народу”.

Партія вимагає від правоохоронних органів негайно дати юридичну оцінку подіям, визначити ступінь провини тих чи інших учасників за матеріальну шкоду, заподіяну державного майна, і домогтися відповідальності за ці дії, включаючи компенсацію збитку.