Після введення санкцій США проти Ігоря Коломойського, він зменшив свою впливовість у Верховній Раді. Зокрема олігарх не зміг захистити нардепа Олександра Дубінського, якого виключили з політсили.

Таку думку у своєму блозі “Чесна політика” висловив журналіст Сергій Лещенко. Він наголосив, що Дубінський втрачає свій вплив швидше, ніж очікувалося.

На нардепа зі “Слуги народу” у США наклали санкції, йому видалили канал на ютуб та вигнали як з фракції, так і з партії “Слуга народу”. Також політика зняли з посади очільника осередку політсили у Київській області. Водночас Дубінський намагався створити власне міжфракційне об’єднання. Однак туди вступило всього 5 “слуг”, а також нардеп з групи “За життя”.

“Захистити Дубінського – нікому: його патрон Коломойський сам не знає, як врятуватися”, – зауважив Лещенко.

Лещенко наголосив, що це свідчить про значне падіння впливу олігарха Ігоря Коломойського, адже раніше Дубінського, за його словами, називали особистим наглядачем Коломойського у Раді. Журналіст пов’язує це із санкціями США проти олігарха.

На думку Лещенка, санкції проти Коломойського – це сигнал Америки для української влади. Зокрема, народні обранці розуміють, що його варто остерігатися. За його словами, це може бути лише “прелюдією” до справжніх проблем в житті олігарха.

Він запевнив, що кримінальна справа щодо Коломойського може бути дуже скоро. Також він підкреслив можливість введення санкцій міжнародного арешту.

Відзначимо, що ексглаву “Приватбанку” Олександра Дубілета підозрюють у розтраті 8 мільярдів гривень. Наступний може отримати підозру олігарх Ігор Коломойський.

Таку думку висловив екссекретар Ради нацбезпеки Олександр Данилюк. Він не виключає можливості того, що це може трапитись вже невдовзі.

Він наголосив, що це вже другий епізод, по якому видали підозри керівництву “Приватбанку”, але є ще багато справ, які вже готові до того, щоб по них також почати роботу.

За його словами, до цього моменту процес свідомо гальмувався на всіх ланках. Але після того, як США ввели санкції проти Коломойського та його сім’ї все швидко почало розгортатись.

“Лід “тронувся” – це однозначно і цей процес вже неможливо зупинити. І до Коломойського теж дійде і досить швидко”, – наголосив Данилюк.

Однак, як наголосив екссекретар Ради нацбезпеки та оборони, санкцій від цього відомства очікувати не треба. На громадян України їх накладають за дуже обмежених умов.

“Тут все дуже просто – є судові процесі, безліч відкритих справ проти Коломойського. Просто треба робити свою роботу – підписувати підозри, а не робити політичні заяви”, – підсумував Данилюк.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.