Тривожні новини з США? У Зеленського розповіли: потужна відповідь, план є! Чого чекати українцям? | Корупція Інфо

Тривожні новини з США? У Зеленського розповіли: потужна відповідь, план є! Чого чекати українцям?

Невдовзі у США мають відбутися парламентські вибори. Кадрові зміни у Конгресі можуть певним чином вплинути на обсяги та швидкість постачання країною військової допомоги Україні.

При цьому нещодавнє оголошення Міноборони США нового пакету військової допомоги на суму в 1 мільярд доларів вкотре підтверджує двопартійну підтримку штатів нашої держави. Очільник Офісу Президента Андрій Єрмак оцінив, чи загрожують вибори до Конгресу підтримці України.

Андрій Єрмак розповів, що у США було ухвалено рішення про створення Єдиного інформаційного центру Міноборони, який буде акумулювати та централізовано комунікувати стосовно питань, які стосуються військової інформації. Це допоможе уникнути дезінформації з боку ворога та надавати партнерам відповіді на всі їхні запитання.

Посадовець зауважив, що конгресмени та сенатори, які приїжджають в Україну, є представниками обох американських партій – як республіканцями, так і демократами. Так, за словами Єрмака, наша держава нині справді відчуває двопартійну підтримку, й він вважає, що вона такою збережеться й надалі.

“Але, знову ж таки, у всіх країнах є свої внутрішні політичні процеси, періодично щось виходить на перший план, а щось – на другий. І завдання усієї команди Офісу Президента – збереження української тематики у топі”, – додав очільник ОП.

До слова, Андрій Єрмак заявив, що “у рукаві” Офісу Президента є ще чимало креативних підходів та думок щодо того, як утримувати тему війни в Україні на слуху у всього цивілізованого світу.

Посадовець додав, що президент Зеленський досі залишається “головним ньюзмейкером” у світі. За словами керівника ОП, виступи очільника України стають великими подіями, так само, як і виступи першої леді Олени Зеленської у Конгресі США.

“Продовжуватимемо, і новин буде багато. Ми не дамо світові можливості забути про жахливу війну, яка у нас триває”, – підсумував Андрій Єрмак.

В свою чергу міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін заявив, що США і її союзники будуть продовжувати надавати військову допомогу Україні скільки буде потрібно, щоб допомогти їй відбити російське вторгнення.

Про це повідомляє Bloomberg.

“Ми готові допомогти Україні і надати їм обладнання для захисту їх суверенної території”, – заявив Остін.

Глава військового відомства США також підтвердив зобов’язання НАТО підтримувати “постійну, ротаційну” присутність в Балтійському регіоні для захисту східного флангу Альянсу.

За словами Остіна, Росія виділила “значну частину” своєї кращої військової техніки для вторгнення в Україну і зберігає повітряний і морський потенціал, попри важкі втрати.

Нещодавно США оголосили про передачу Україні нового пакету військової допомоги на 1 млрд доларів, який включатиме боєприпаси для HIMARS, NASAMS, 155-мм артилерії, а також 1000 ПТРК Javelin.

Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

У Пентагоні заявили, що це 18-й і найбільший пакет допомоги США, який включає «значну кількість боєприпасів, зброї та спорядження, що їх українці так ефективно використовують для захисту своєї країни».

Згідно з повідомленням Пентагону, в пакет допомоги входять:

  • додаткові боєприпаси для РСЗВ HIMARS;
  • 75 тисяч боєприпасів для 155-мм артилерії;
  • 20 120-мм мінометів і 20 тисяч боєприпасів до них;
  • ракети для ЗРК NASAMS;
  • 1000 ПТРК Javelin і сотні протитанкових гранатометів AT4;
  • 50 броньованих медичних автомобілів;
  • протипіхотні міни Claymore;
  • вибухівка С-4, підривні заряди та обладнання;
  • аптечки, бинти, монітори та інше медичне устаткування.

Статті по темі