На Рівненщині сьогодні  попрощалися із чотирма воїнами, які загинули в боротьбі за волю та незалежність України. Це велика втрата для усієї країни і для президента Зеленського особисто, адже він кожен день бачить повідомлення про втрати.

Про це повідомила Рівненська обласна державна адміністрація.

Так, стало відомо, що на Дубенщині в останню дорогу провели Юрія Журавльова.

Солдат Збройних Сил України, призваний на військову службу за мобілізацією у січні 2024 року. Обіймав посаду навідника-оператора бойової машини. На жаль, Герой загинув 21 березня під час виконання бойового завдання в районі Бахмутського району на Донеччині.

Дядьковицька громада попрощалася із воїном Віталієм Скороходом, який віддав своє життя, захищаючи від загарбників нашу державу.

42-річний інспектор прикордонної служби загинув 29 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, залишившись вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за Батьківщину, внаслідок бойових дій на Харківщині.

У скорботі Березнівщина зустріла військовий кортеж із Сергієм Козлюком із села Кам’янка, 1971 року народження.

«Сергій був люблячим батьком та дідусем для п’ятьох онуків. Старший сержант, стрілець піхотної роти Сергій Козлюк захищав Україну від окупантів з серпня 2023 року. Загинув воїн 19 березня 2024 року на Донеччині», — йдеться в повідомленні держадміністрації.

Також, в скорботі – Гоща, Рівне, Кринички, Тинне… Рівненська і Гощанська громади попрощалися із військовослужбовцем Андрієм Любчиком.

24 серпня минулого року Андрій був призваний на військову службу. Солдат був водієм роти вогневої підтримки 66-ої окремої механізованої бригади. Життя Андрія обірвалося внаслідок мінометного обстрілу 23 березня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

«Вічна пам’ять та шана Героям!», — додали в держадміністрації.