Прогнозується, що Володимир Путін здобуде перемогу на наступних президентських виборах. Однак, якщо він помре, чи інших причин не зможе виконувати обов’язки президента, російська еліта вже має плани на заміну.

Про це розповів громадський діяч Ростислав Мурзагулов.

За його словами, насправді, Владімір Путін не контролює всю владу в Росії виключно самостійно. Важливу роль в політичному рішенні грає також Ніколай Патрушев, секретар Ради безпеки Росії. Тож у випадку, якщо станеться непередбачуване і катафалк вивезе з Кремля Путіна, замість нього може стати саме він.

«Подібних генералів дуже багато, кожен відповідає за своє. Всі ці гвинтики мають крутитися разом для того, щоб бути бандою, яка може «ефективно» вбивати, ґвалтувати, захоплювати. Структура у них ієрархічна, бандитська. Зверху справді Патрушев, але немає його повновладдя», – пояснив Ростислав Мурзагулов.

Не виключено, що ця «еліта» готує наступника Владіміру Путіну, розуміючи, що він, щонайменше, не вічний. Водночас на це можна поглянути й з іншого боку.

«Але що, власне, їх не влаштовує, що в них не так? У них все добре, Путін слухається, війни розв’язує та не збирається їх закінчувати, несе чергову ахінею на своїх заходах. Тому, думаю, що генералів цілком влаштовує цей «ручний президент для домашнього користування», з яким вже ніхто не стане розмовляти. «, – наголосив громадський діяч.

Тому Владімір Путін, найімовірніше, залишатиметься при владі стільки, скільки це фізично буде можливо.

«На заміну в них завжди буде готовий якийсь Патрушевський синок Дмітрій Патрушев. Ці генеральчики люблять обирати з усіх можливих наступників якогось найгіршого, на якого величезна пачка компромату і він, у випадку чого, не буде зчиняти галасу. Прийде Путіну на заміну якийсь «Іванов чи Петров», який нікому не відомий», – зазначив Мурзагулов.

Цілком імовірно, що Ніколай Патрушев не захоче робити свого сина Дмітрія – міністра сільського господарства Росії – новим президентом. Натомість еліта Росії поставить замість Путіна, вже тоді, коли цього неможливо буде уникнути, когось зручного для себе.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін звернувся до Федеральних зборів. Очікувано, диктатор згадав про ядерну зброю, наголосивши, що стратегічні ядерні сили Росії буцімто «перебувають у стані повної готовності». Окрім погроз заходу Путін також звертався до росіян, озвучуючи обіцянки, які лунають від нього з року в рік.

На початку свого виступу Владімір Путін заявив, що буцімто «стратегічні ядерні сили Росії перебувають у стані повної готовності». Диктатор сказав, що Росія вже використовує на фронті гіперзвукові ракети «Кинджал» і «Циркон».

Щодо ракет «Циркон», то їх Кремль вперше застосував 7 лютого 2024 року під час удару по Києву. Проте виявилось, що ця ракета не відповідає заявленим тактико-технічним даним, про які заявляв Кремль.

Після брязкання зброєю Путін вдався до розмов на дуже вузькі теми. Зокрема, диктатор говорив, що треба збільшувати народжуваність та пообіцяв у цьому контексті «досягти сталого зростання народжуваності у Росії у найближчі 6 років».

Далі диктатор вже аж дуже захопився цією темою та сказав, що запустять програму «Сім’я», а регіонам з низькою народжуваністю пообіцяв гроші «на розширення заходів підтримки сімей».

«Пропоную запустити нову комплексну програму з охорони материнства, збереження здоров’я дітей та підлітків, у тому числі репродуктивного здоров’я», – заявив Путін.

Окрім того, Путін заявив, що вони проведуть капітальні ремонти дитячих садків та шкіл. Окрім того, Путін кашляв та бідкався, що росіяни не можуть з першого разу скласти єдиний державний екзамен. Тому сам механізм нібито має вдосконалюватись.