Перший президент України Леонід Кравчук припустив, що сьогодні Кремль шукає варіанти виходу з окупованих територій Донбасу.

Воювати на протязі шести років і мати репутацію країни-агресора дуже дорого для Росії і дуже невигідно по безлічі аспектів. Тому Кремль активно шукає способи вирішити конфлікт на Донбасі, правда, найбільш вигідним для себе чином.

Як розповів в інтерв’ю “Обозреватель” Леонід Кравчук, на його думку, досить висока ймовірність того, що Росія дійсно шукає варіанти вирішення проблеми, оскільки навіть для такої країни шестирічна війна – істотне навантаження для економіки і істотний дестабілізуючий політичний фактор.

“Можливо, Росія реально шукає вихід з цієї ситуації. Шість років воювати – це вже дуже складно”, – припустив Леонід Кравчук.

Він нагадав і про дуже хворобливий список санкцій тиску на Росію, що створює цій країні масу всіляких проблем. Адже для країни, дуже серйозно інтегрованої в світову економіку, в світову фінансову і в світову інформаційну системи, вкрай непросто жити в умовах цілковитої ізоляції.

Також Леонід Кравчук припустив, що розв’язування та ведення війни в Україні вкрай негативно позначається на рейтингу нинішньої російської влади.

Перший президент України висловив сподівання, що серед російської еліти є люди, які думають про майбутнє своєї країни і бажаючі, щоб це майбутнє було мирним, а РФ знову стала поважним членом світової спільноти.