В окупованій перлині України почався справжній протест вперше з 2014 року — народ реально прозрів. Жителі окупованого Донецька скаржаться на величезні ціни у магазинах, причому проблема настільки велика, що її визнають у своїх сюжетах навіть пропагандисти РФ.

Про це розповів на своєму YouTube-каналі український журналіст і блогер Денис Казанський.

Крім того, пропагандисти вже не можуть заперечувати, що з приходом Росії Донецьк буквально провалився у злидні, хоча раніше вважався одним із найбагатших міст України.

Прийшовши у донецький магазин з 500 рублями, звідти можна піти просто ні з чим. Цієї суми може не вистачити навіть на кілограм курячого філе та десяток яєць.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Внаслідок різкого підвищення цін багато жителів змушені їздити за продуктами до сусідньої Ростовської області, яку називають «Великою землею».

«Я як корінний донеччанин не можу уявити собі більшого приниження Донбасу. Ну а люди, які все це притягли на Донбас, які кликали Росію, напевно, відчувають себе нормально», — підсумував Казанський.

Нагадаємо, раніше вже журналіст Денис Казанський повідомляв про те, що відбувається у Маріуполі: «РФ робить так, щоб люди не витримували».

«Усе, як ми й попереджали, — прокоментував Казанський. — Раптово у Росії починають закінчуватися гроші, та коштів на масштабні помпезні будівництва більше немає, тобто всі обіцянки російської влади про те, що Донбас буде відновлено та він буде навіть кращим за колишній, виявилися банальним фейком».

Після всього сказаного, журналіст наголосив на тому, що тільки-но російські ЗМІ починають показувати реальних людей, а не підставних, то одразу ж з’ясовується, що жителі Донбасу не дуже раді приходу «русского мира» та взагалі живеться їм дуже погано, тобто всі обіцянки російської влади виявилися звичайною брехнею.