Дивіться, як цікаво. Ось новини Пінчука вчора знайшли час, щоб розповісти про дивну ситуацію з теплопостачанням в Донецькій області. Там Донецькоблгаз щось намутив таке, що почали відключати людям тепло, пише телеграм-канал «Телекошмар».

На сьогодні вже є кримінальне провадження за цим фактом, вже прем’єр-міністр разом з усіма, хто потрібен, відновлюють подачу тепла. Але ситуація була вже вчора. А новини найщедрішого серця Донбасу Ріната Ахметова про це гучно промовчали. Розповіли якусь ахінею про борщ, дали гігантський сюжет про подорожчання яблук, розтягнули на неможливо довгу драму історію з аварією в Польщі, а ось про ситуацію в Донецькій області чомусь ні слова.

Пінчук чомусь в критичній ситуації опинився інформативніший для жителів Донецької області, ніж Ахметов. Хм-хм. Донецькоблгаз взагалі цікава компанія. Раз на півроку є новини, що там чергове розслідування – то через Курченко, то ще щось. А каламутити все одно можуть всякі гидоти, так що навіть Ахметов-ТВ мовчить.

Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження проти “Донецькоблгазу”, що порушуючи постанову Кабміну та всупереч зниженню температури перекрило газопостачання для 59 котелень “Донецьктеплокомуненерго”. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко у Facebook.

За словами Кириленка, дії “Донецькоблгазу” загрожували мешканцям області та могли призвести до руйнації систем централізованого опалення.

Він уточнив, що комунальне підприємство “Донецьктеплокомуненерго” експлуатує 182 котельні та забезпечує теплом 3048 житлових будинків, 91 школу, 93 дитячих садки, 67 лікарень та ще 574 об’єкти інфраструктури.

“Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 356 КК України – за самоправство. Такою стала відповідь правоохоронців на самоправні дії приватного акціонерного товариства “Донецькоблгаз”.