У місті Лубни, що на Полтавщині, продовжуються тарифні протести.

Учора лубенці традиційно перекривали трасу Київ – Харків, сьогодні збирались на базарній площі.

Сьогодні на площі місцеві провели велелюдне зібрання, де вирішували, як далі боротись за зниження тарифів і припинення свавілля ПАТ «Лубнигаз».

Про це пише Ігор Мосійчук, колишній народний депутат, який родом із Лубен.

Також він повідомив про погрози та залякування на адресу тих, хто допомагає так званому «тарифному майдану».

– В моєму рідному місті Лубни на Полтавщині звідки розпочалися і перекинулися на всю країну тарифні протести, проживає і працює людина яка дуже довгий час працювала в ПЕК і зокрема в ПАТ «Лубнигаз», а з початком протестів надавала та надає консультативні послуги по боротьбі зі свавіллям газової мафії особисто мені і членам ініціативної групи в Лубнах… Четверо молодих людей (по голосу) в масках які прибули на ушатаному зеленому мерседесі «Е» з полтавськими номерами почали погрожувати людині фізичною розправою, вбивством, назвали цю розмову холостим пострілом біля вуха і заявили, що прямо зараз вирушають розбиратися зі мною до Польщі. З їх слів протести в Лубнах і інших місцях, які їх продовжили заважають системному бізнесу, прибутки від якого йдуть на саму гору в ОП та СБУ, – написав Ігор Мосійчук.

За словами Мосійчука, людину виманили, зламавши електронну пошту.

У той же час, нардеп Олександр Дубінський, у якого зараз конфлікт з колегами і якого мають намір виключити з фракції “Слуга народу” різко розкритикував нову ціну на газ і розповів, що не все так просто.

“А тепер про сумне.

Бравада Шмигаля про зниження тарифів на газ для потреб населення до 6.99 грн за куб – виявилася підлим фейком.

Вірніше, напівправдою.

6.99 грн будуть платити за кубометр газу тільки прямі споживачі – власники приватних будинків і квартир з газовими плитами.

Для компаній, що надають послуги опалення багатоквартирних будинків ціна газу буде «ринковою», і набагато вище 8 гривень.

Тобто, чекаємо істотного зростання тарифів на опалення в містах.

Шмиганоміка на марші і адепти її”, – написав Дубінський в телеграмі.